0

Tvarohový sen

Recept na klasický tvarožník už určite máte vo svojej zbierke. Je to jednoducho obľúbená klasika. Veronika ho však teraz vyšperkovala do dokonalosti – doplnila ovocie a snehovú pokrývku, ktorú v rámci šetrenia času môžete pokojne vynechať. Jej recept na tento famózny tvarožník s černicami zaručene rozžiari každý poobedňajší čas pri voňavej kávičke. Tvaroh a ovocie sa odjakživa výborne dopĺňajú. Nielenže sa tvaroh vďaka nemu krásne zafarbí, ale bude ešte šťavnatejší. Navyše, ovocie v tvarožníku môžete obmieňať podľa sezónnosti, a tak sa vám tento recept určite nezunuje. Tento koláč je jednoduchý na prípravu a zvládne ho každý začiatočník. Tak hor sa plniť si sladké sny!

Tvarožník s černicami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info