0

Veľké pečenie

V Lidl Cukrárni nájdete množstvo dokonalých receptov Adriany Polákovej! Na svoje si príde každý – nielen začínajúci cukrári, ale aj tí skúsenejší. Vďaka videoreceptom, tipom a trikom našej Adriany sa z vás stane cukrársky majster. Čokoládovo-orechovú tortu pripraví aj začiatočník. Jej výhoda spočíva v tom, že cesto aj krém pripravíte z jednej zmesi. A naviac je i bezlepková, takže si na nej pochutia aj ľudia alergickí na lepok. Trochu náročnejším receptom je browncheese s malinovým coulis, v ktorom sa snúbi úžasné čokoládové brownies s jemným a nadýchaným cheesecakom. Chuť koláčika ideálne doplní jemne kyslasté malinové coulis. Pre skúsenejších cukrárov sme vybrali úžasný malinový koláč z krehkého cesta s tradičným francúzskym krémom a šľahačkou. Túto kombináciu ocenia malí aj veľkí milovníci koláčov!

Browncheese s malinovým coulis

Browncheese s malinovým coulis

Malinový koláč s francúzskym krémom

Malinový koláč s francúzskym krémom

Čokoládovo-orechová torta

Čokoládovo-orechová torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info