0

Veľkonočné menu

Recepty na Veľkú noc

Neviete si rady s prípravou veľkonočného menu? S Kuchyňou Lidla to zvládnete rýchlo a jednoducho. Na začiatok niečo zelené – čiže krémová špenátová polievka doplnená o syr feta. Ako hlavné jedlo podávajte mäso, bez ktorého si len ťažko možno predstaviť veľkonočné hodovanie – jahňacinku.  Stačí ju prešpikovať rozmarínom a cesnakom a pomaličky piecť na víne. A dezert? No predsa tradičný sladký baranček so škoricou a práškovým cukrom.

Pečené jahňacie s rozmarínom a cesnakom

Pečené jahňacie s rozmarínom a cesnakom

Špenátová polievka so syrom feta

Špenátová polievka so syrom feta

Veľkonočný škoricový baranček

Veľkonočný škoricový baranček

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info