0

Všestranné mascarpone

Mascarpone je vďaka jemnej chuti a krémovej konzistencií ako stvorené na prípravu dezertov. Hodí sa však aj do polievok alebo hlavných jedál. Na stránke kuchynalidla.sk nájdete veľa skvelých receptov, ako ho využiť na sladko aj na slano. Na úvod si môžete pripraviť krémovú polievku so sušenými paradajkami a mascarpone. Ako hlavné jedlo vám odporúčame gnocchi s omáčkou so sušenými paradajkami, bazalkou, citrónovou kôrou a mascarpone. A ako dezert pripravte poschodovú bezlepkovú tortu z makových korpusov a nadýchaného krému z tvarohu a mascarpone. Stačí dozdobiť polevou z bielej čokolády a domácim kandizovaným citrónom.

Polievka so sušenými paradajkami a mascarpone

Polievka so sušenými paradajkami a mascarpone

Gnocchi so sušenými paradajkami a mascarpone

Gnocchi so sušenými paradajkami a mascarpone

Maková torta bez múky

Maková torta bez múky

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info