0

Zamilujte si baklažány!

Baklažán je veľmi populárny v prímorských krajinách južnej Európy, indickej či arabskej kuchyni. Vďaka mäsitej dužine sa používa ako náhrada mäsa vo vegetariánskych pokrmoch. Okrem iného sa táto zelenina výborne hodí na plnenie, zapekanie, či grilovanie. Na stránke Kuchyne Lidla nájdete hneď niekoľko tipov ako pripraviť z baklažánu hotovú hostinu. Ako predjedlo odporúčame baklažánové roládky plnené syrom feta. Ako hlavný chod grilovaného morského vlka s baklažánovým kaviárom. A ako ľahkú prílohu šalát z výbornej grilovanej zeleniny a balkánskym syrom. Dobrú chuť!

Morský vlk s baklažánovým kaviárom

Morský vlk s baklažánovým kaviárom

Baklažánové roládky s fetou a salámou

Baklažánové roládky s fetou a salámou

Grilovaný šalát s baklažánom a paradajkami

Grilovaný šalát s baklažánom a paradajkami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info