0

Dezerty na romantický večer

Blíži sa výročie svadby alebo iná dôležitá udalosť vo vašom vzťahu? Hľadáte dezert, ktorým očaríte vašu polovičku? Odporúčame vám sladké dobroty z dielne Adriany Polákovej. Ako napríklad nadýchaný čokoládový chlebík s prekvapením v podobe kokosového srdiečka. Alebo Pavlovej čokoládové srdce – snehový korpus pokrytý lahodným krémom z mascarpone a ozdobený čerstvými jahodami. Výbornou voľbou je aj tvarohovo-čokoládová torta s lesným ovocím. Čokoládový korpus, tvarohový krém a výborné ovocie si získajú srdce každého maškrtníka!

Čokochlebík so srdiečkom

Čokochlebík so srdiečkom

Pavlovovej čokoládové srdce

Pavlovovej čokoládové srdce

Tvarohovo-čokoládová torta s ovocím

Tvarohovo-čokoládová torta s ovocím

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info