0

Francúzske špeciality

Vo francúzskej kuchyni nájdete nespočetné množstvo sladučkých dobrôt. Nemusíte však cestovať priamo do Paríža, aby ste ochutnali tieto úžasné sladkosti. Stačí, ak vyskúšate niektorý z receptov Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni! Pripravte napríklad profiterolky – malé veterníčky z odpaľovaného cesta naplnené vanilkovým krémom. Servírovať ich môžete samostatne alebo pospájané karamelom ako croquembouche, čiže chrumkavú pyramídu. Z odpaľovaného cesta si môžete pripraviť aj éclairs, u nás známe skôr ako banániky. Naplniť ich môžete parížskym krémom a malinovým coulis. Alebo si upečte svetoznáme makarónky. Sú možno postrachom nejedného začínajúceho cukrára, ale podľa osvedčeného receptu našej cukrárky Adriany ich určite hravo zvládnete. Bon appétit!

Makarónky

Makarónky

Éclairs s parížskym krémom

Éclairs s parížskym krémom

Profiterolky

Profiterolky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info