0

Hostina v gréckom štýle

Grécke špeciality na vašom stole

Grécka kuchyňa je plná úžasných syrov, čerstvej zeleniny, chutného mäsa, množstva rýb a morských plodov. Najlepšie chutí samozrejme priamo v Grécku, ale vďaka vhodným produktom a overeným receptom ju môžete preniesť aj do vašej domácnosti! Pozvite známych alebo rodinu na veľkú hostinu v gréckom štýle! Ako predjedlo podávajte šošovicový šalát so syrom feta a čerstvou zeleninou. Ako hlavné jedlo sa bude hodiť gyros v pita chlebe – je to jedlo, ktoré v Grécku nájdete doslova na každom kroku. A čo na záver? Dokonalý dezert! Predsa orechový tart so sladučkými figami, medom a jogurtovým krémom. Prajeme vám dobrú chuť.

Červená šošovica so syrom feta a bylinkami

Červená šošovica so syrom feta a bylinkami

Gyros s cviklovým šalátom a fetou

Gyros s cviklovým šalátom a fetou

Orechový tart s medom a figami

Orechový tart s medom a figami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info