0

Jarne a ľahko

Už pociťujeme, že sa začína jar. A aj preto si čoraz častejšie vyberáme ľahšie jedlá. Pozrite sa, aké jarné dobroty ponúka Kuchyňa Lidla. Podľa Marcela Ihnačáka si môžete pripraviť jednoduchý a rýchly, ale veľmi chutný šalát s rukolou a mini mozzarellami zapečenými v prosciutte. Rovnako dobrý bude určite i zeleninový šalát s chrumkavou schwarzwaldskou šunkou. Do tretice môžete vyskúšať podľa Marcelovho receptu marinované kuracie štvrte s grilovanou zeleninou. Prineste jar na svoj tanier!

Mini mozzarelly zapečené v prosciutte

Mini mozzarelly zapečené v prosciutte

Zeleninový šalát s chrumkavou Schwarzwaldskou šunkou

Zeleninový šalát s chrumkavou Schwarzwaldskou šunkou

Marinované kuracie štvrte so šalátom z grilovanej zeleniny

Marinované kuracie štvrte so šalátom z grilovanej zeleniny

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info