1

Obed ako od mamy

Chcete pripraviť chutný obed ako od mamy? Nie je nič jednoduchšie! Inšpirujte sa overenými receptami a pripravte si skvelú hostinu. Výdatný obed sa nezaobíde bez polievky – odporúčame krémovú paradajkovú s bylinkami. Hlavný chod musí byť výdatný, aby nasýtil aj najväčších jedákov, ako napríklad bravčový guláš s hrozienkami. Na záver rodinného obedu nemôže chýbať sladký dezert. Vyskúšajte jablkový koláčik so škoricou, ktorý výborne chutí a zároveň krásne prevonia váš byt. Prajeme dobrú chuť!

Krémová paradajková polievka s bylinkami

Krémová paradajková polievka s bylinkami

Bravčový guláš s hrozienkami

Bravčový guláš s hrozienkami

Jablkový koláč

Jablkový koláč

  • H
    Hosť
    11. marec 2015, 13:42

    Je výborný a kuchárke to ide vynikajúco. Vdaka. Robím ho už dávno.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info