0

Pečené kurča

Ak rozmýšľate, aké chutné jedlá môžete pripraviť z kurčaťa, nahliadnite do Kuchyne Lidla a nechajte sa inšpirovať Romanom Paulusom alebo vyskúšajte recepty Marcela Ihnačáka. Dobrý nápad na obed je pečené kurča s rukolovým pestom podávané s krémovým zemiakovým pyré. Ak máte radi kurča v kombinácii s paradajkami, pripravte pre svoju rodinu pečené kurča na paradajkách s restovanými šampiňónmi a fazuľovými strukmi. Do tretice vám ponúkame recept na pečené vykostené kurča so žemľovou plnkou.

Pečené kurča s rukolovým pestom a zemiakovým pyré

Pečené kurča s rukolovým pestom a zemiakovým pyré

Pečené kurča na paradajkách

Pečené kurča na paradajkách

Pečené vykostené kurča so žemľovou plnkou

Pečené vykostené kurča so žemľovou plnkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info