0

Polievky v jesenných farbách

Kráľovnou jesenných farieb je žltá. Je to farba lístia na stromoch, zrelých hrušiek i posledných lúčov slnka. Je to aj farba chutných, hrejivých polievok v Kuchyni Lidla. Krémová polievka z karfiolu a rukoly, prvotriedna tekvicová polievka alebo hustá cesnačka – táto trojica nielenže chráni pred prichádzajúcimi chladnými dňami, ale tiež posilňuje imunitu a dopĺňa vitamíny. A čo viac, žltá farba vraj zlepšuje náladu a chráni pred jesenou melanchóliou – to je aj ďalší dôvod, prečo si ich vybrať. S ktorou si dnes zlepšíte deň vy?

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Krémová tekvicová polievka

Krémová tekvicová polievka

Cesnaková polievka

Cesnaková polievka

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info