0

Pre milovníkov francúzskej kuchyne

Francúzska kuchyňa pre každého

Keď sa spomenie francúzska kuchyňa, tak sa nám hneď vybavia žabacie stehienka a slimáky J V skutočnosti je francúzska kuchyňa veľmi rozmanitá – od mäsových paštét, cez zapekané zeleninové jedlá, krémové polievky, až po fantastické dezerty. V Kuchyni Lidla nájdete recept aj na studenú krémovú polievku – jej názov môže znieť trošku komplikovane, ale v skutočnosti je to polievka z bielej časti póru, zemiakov a samozrejme vývaru. Podáva sa na studeno a chutí naozaj vynikajúco! K francúzskej kuchyni neodmysliteľne patria aj slané koláče z krehkého alebo lístkového cesta so syrom. Toto jedlo zachutí aj všetkým vegetariánom. Na úplný záver francúzskeho menu neodmysliteľne patrí sladká dobrota. Pripravte si sladkú bodku v podobe nadýchaného soufflé s jahodami!

Vichyssoise (studená zemiakovo-pórová polievka)

Vichyssoise (studená zemiakovo-pórová polievka)

Koláč s kozím syrom a paradajkami

Koláč s kozím syrom a paradajkami

Jahodové soufflé

Jahodové soufflé

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info