1

Privítajte jar so zeleninou!

Prišla už aj na vás jarná únava? Chýba vám sila a energia? Načerpajte ju zo zdravých a ľahkých jedál plných zeleniny! Pripravte si šalát s chutným grilovaným baklažánom, čerstvými paradajkami a balkánskym syrom. Alebo pstruha pečeného v balíčkoch so zeleninou ratatouille. Losos na hráškovom kréme s chrumkavým ľadovým vás nezaťaží a budete si po ňom cítiť ľahko a zdravo. Privítajte jar so zeleninou!

Grilovaný šalát s baklažánom a paradajkami

Grilovaný šalát s baklažánom a paradajkami

Pečený pstruh so zeleninou ratatouille

Pečený pstruh so zeleninou ratatouille

Dusený ľadový šalát s lososom a hráškovým krémom

Dusený ľadový šalát s lososom a hráškovým krémom

  • H
    Hosť
    11. máj 2014, 22:53

    ten pstruh zahrabaní v tej zelenine no neviem čo na tom môže byť dobré ?

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info