0

Recepty pod stromček

Menu na sviatky

Kuchyňa Lidla Vám ponúka množstvo receptov, inšpirácií a trikov, vďaka ktorým pripravíte vašej rodine výnimočné vianočné sviatky. Na začiatok patrí samozrejme polievka. Pripravte si krémovú zo sušených húb s troškou zemiakov. Neodmysliteľnou súčasťou vianočnej hostiny je kapor. Pripravte si ho podľa receptu Marcela Ihnačáka s cesnakom a  červeným vínom a servírujte ho s chrumkavými zemiakovými plackami. Na Štedrý večer si  samozrejme doprajte aj chutný dezert. Napríklad vianočku s mandľovými lupienkami plnenú hneď troma plnkami – slivkovým lekvárom, tvarohom a makom. Vytvorte si nezabudnuteľné sviatky spolu s nami!

 

Plnená vianočka

Plnená vianočka

Polievka zo sušených hríbov

Polievka zo sušených hríbov

Kapor s cesnakom a červeným vínom

Kapor s cesnakom a červeným vínom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info