0

Rýchle cestoviny

Ak nemáte chuť tráviť dlhé hodiny pri sporáku, vyberte si rýchle jedlo – cestoviny. V Kuchyni Lidla si môžete vybrať z troch perfektných receptov našich kuchárov – s mäsom, rybou alebo zeleninou. Ak si neviete predstaviť jedlo bez mäsa, vyberte si recept na fusilli s králičím ragú od Marcela Ihnačáka. Milovníkom rýb odporúčame recept Romana Paulusa na farfalle s paradajkovou omáčkou a opekaným lososom. Alebo si môžete pripraviť farfalle s balkánskym syrom a sušenými paradajkami podľa receptu Marcela Ihnačáka. Každé z týchto jedál chutí skvele!

Fusilli s králičím ragú

Fusilli s králičím ragú

Farfalle s paradajkovou omáčkou a opekaným lososom

Farfalle s paradajkovou omáčkou a opekaným lososom

Farfalle s balkánskym syrom, špenátom a sušenými paradajkami

Farfalle s balkánskym syrom, špenátom a sušenými paradajkami

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info