0

Rýchlo a chutne

Nie vždy máme čas pripravovať jedlo niekoľko hodín. Ak hľadáte recepty, ktorých príprava vám nezaberie viac ako 30 minút, určite nazrite do našej Kuchyne Lidla. Vybrali sme pre vás recepty našich kuchárov, ktoré budú hotové raz – dva, no výsledok bude naozaj efektný a veľmi chutný. Vyskúšajte napríklad Paulusov recept na plnené tortilly s kuracím mäsom a pikantnou avokádovou pastou. Ihnačák vám odporúča farfalle so sušenými paradajkami, špenátom a balkánskym syrom alebo pikantné kuracie prsia plnené čerstvou rukolou a marinovaným baklažánom. Už je iba na vás, čo dobré si doma pripravíte!

Tortilly s kuracím mäsom a avokádom

Tortilly s kuracím mäsom a avokádom

Farfalle s balkánskym syrom, špenátom a sušenými paradajkami

Farfalle s balkánskym syrom, špenátom a sušenými paradajkami

Pikantné kuracie prsia s marinovaným baklažánom

Pikantné kuracie prsia s marinovaným baklažánom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info