0

S jesenným ovocím

Je tu jeseň! To však vôbec neznamená, že sa skončila sezóna čerstvého ovocia a vynikajúcich ovocných koláčov. Vďaka receptom Adriany Polákovej nebude jeseň ani smutná, ani šedivá, práve naopak - bude plná sladkých jabĺk, hrušiek, voňavej škorice a horúceho čaju. Pripravte si s nami klasický jablkový koláč z krehkého cesta prevoňaný škoricou. Alebo hruškový koláč s vanilkovým a mandľovým krémom, bohato posypaný plátkami mandlí. Do tretice vyskúšajte jednoduché a rýchle taštičky z lístkového cesta s jablkovo-škoricovou plnkou. Oslaďte si život a jesenná depresia u vás nebude mať šancu.

Jablkový koláč

Jablkový koláč

Hruškový koláč s mandľami

Hruškový koláč s mandľami

Jablkové taštičky

Jablkové taštičky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info