0

S kapustou!

Kapusta je úžasná zelenina! Dostupná je počas celého roku, ale najlepšie chutí na jeseň a v zime. Často si ani neuvedomujeme, že je plná vitamínov a živín, ktoré pozitívne vplývajú na náš organizmus. Kuchyňa Lidla pre vás preto vybrala 3 vynikajúce recepty, v ktorých má kapusta nenahraditeľnú úlohu. Milovníkom polievok odporúčame boršč s kyslou kapustou. Môžete si však vybrať aj z ďalších dobrôt – napríklad dusené bravčové s kyslou kapustou alebo Sliezsku klobásu podávanú s dusenou kapustou. Ktoré jedlo si najbližšie pripravíte vy?

Dusené bravčové s kyslou kapustou

Dusené bravčové s kyslou kapustou

Boršč s kyslou kapustou

Boršč s kyslou kapustou

Sliezska klobása s dusenou kapustou

Sliezska klobása s dusenou kapustou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info