0

S olivami!

Olivy dokážu ozvláštniť a zvýrazniť chuť aj tých najjednoduchších jedál. Inšpirujte sa našimi receptami a pripravte si skvelé jedlá s olivami. Ak chystáte občerstvenie na večierok a hľadáte chutný recept, môžete pripraviť aromatickú focacciu s olivami, paradajkami a bazalkou. Ďalej vám odporúčame vyskúšať recept Romana Paulusa na kuracie mäso s olivami a paradajkovou omáčkou. Neoľutujete! A naším posledným tipom na rýchly obed či večeru je bravčové karé s provensalskou zeleninou a olivovou pastou. Toto rýchle a jednoduché jedlo vás určite očarí!

Focaccia s olivami, paradajkami a bazalkou

Focaccia s olivami, paradajkami a bazalkou

Kurča s olivami a paradajkami

Kurča s olivami a paradajkami

Bravčové karé s provensalskou zeleninou

Bravčové karé s provensalskou zeleninou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info