0

Sladká výslužka

Sviatočné dezerty

Keďže veľkonočné sviatky sú za rohom, aj v našej Lidl Cukrárni vládne veľkonočná atmosféra. Pomaly prichádza čas, zamyslieť sa nad tým, akými sladkými dobrotami pohostíte svojich šibačov. Nechajte sa inšpirovať našimi receptami a pripravte napríklad orechové muffiny bez múky. Plnené sú sladkým kondenzovaným mliekom a dozdobené krémom z mascarpone a arašidmi v čokoláde s cukrovou polevou. Medzi klasiku určite patria žĺtkové rezy z jemného orechového cesta, poliate sladučkou žĺtkovou polevou.  Určite by nemali chýbať na žiadnom stole. Posledným tipom od nás sú netypické a vizuálne zaujímavé koláčiky z lístkového cesta. Veľkonočné sviatky sú sviatkami jari, preto je dobré preniesť ju aj na veľkonočný stôl. Škoricové motýliky vám v tom iste pomôžu!

Veľkonočné orechové muffiny

Veľkonočné orechové muffiny

Škoricové motýliky

Škoricové motýliky

Žĺtkové rezy

Žĺtkové rezy

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať