0

Sladké rolády

Ak hľadáte koláč, ktorý ponúknete priateľom a rodine - vyberte si roládu. V Kuchyni Lidla nájdete niekoľko receptov. Nepečený dezert Adriany Polákovej je naozaj jednoduchý a veľmi chutný. Ak nemáte rúru alebo neradi pečiete, pripravte si jej nepečenú kokosovú roládu. Môžete tiež pripraviť čajovú roládu s mliečnym krémom, ktorá si vás podmaní svojou jemnosťou. Roláde dodáva skvelú chuť kávová plnka a celá je poliata chutnou čokoládovou ganache. Ktorú si vyberiete?

Nepečená kokosová roláda

Nepečená kokosová roláda

Čajová roláda s mliečnym krémom

Čajová roláda s mliečnym krémom

Kávová roláda

Kávová roláda

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info