0

Sladučké bábovky

Radi by ste pripravili vašim blízkym chutný dezert, no nemáte veľa času nazvyš? Ideálnym riešením je bábovka. Rýchly a jednoduchý koláčik, ktorého príprava vám nezaberie viac ako hodinu času. Inšpirujte sa našimi receptami na stránke Kuchyne Lidla. Ak patríte k milovníkom chrumkavých orieškov, vyskúšajte orechovú bábovku. Pokiaľ máte radšej intenzívnu chuť kávy, odporúčame kávovú bábovku. A ak dbáte o svoju štíhlu líniu, určite vyskúšajte citrónové fit bábovky, ozdobené čerstvým ovocím a jogurtom. Na takýchto dobrotách si zaručene pochutí každý.

Orechová bábovka

Orechová bábovka

Kávová bábovka

Kávová bábovka

Citrónové fit bábovky

Citrónové fit bábovky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info