0

Snehové pokušenie

Aj vy milujete koláče s krehkým snehom? Tak určite vyskúšajte niektorý z receptov v Lidl Cukrárni. Ponúkame vám napríklad koláč s citrónovým krémom pokrytý zapečenou snehovou penou. Ak pre vášho partnera pripravujete romantickú večeru vo dvojici, upečte pavlovovej čokoládové srdce podľa receptu Adriany Polákovej. Snehový korpus v tvare srdca pokrytý lahodným krémom z mascarpone a ozdobený jahodami v čokoláde je ideálny na večer vo dvojici. Ak chcete využiť jablkovú sezónu, pripravte si svieži jablkový koláč. Pod snehovou čiapočkou sa ukrývajú osviežujúce jabĺčka a krehké cesto. Ktorý dezert si vyberiete?

Citrónový koláč


Citrónový koláč

Pavlovovej čokoládové srdce

Pavlovovej čokoládové srdce

Svieži jablkový koláč


Svieži jablkový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info