0

Šťavnatá sviečkovica

Pripravte si steak

Máte chuť na poriadny kus mäsa? Napríklad chutný a šťavnatý steak? Teraz máte najlepšiu príležitosť! V Lidli kúpite steak z hovädzej sviečkovice za skvelú cenu a overené recepty nájdete ako vždy v Kuchyni Lidla. Ak obľubujete kombináciu mäsa s ovocím, určite vám zachutí steak s mangovým dipom. Ak obľubujete pestrú prílohu a výraznú omáčku, stavte na grilovaný steak s balsamicovým vinaigrettom a restovanou zeleninou s hlivou. Máte radi klasické chute a prílohy? Vyskúšajte steak s hubovým ragú a opekanými zemiakmi. Tak neváhajte a pripravte si jedlo presne podľa vašej chuti!

Steak z hovädzej sviečkovice s mangovým dipom

Steak z hovädzej sviečkovice s mangovým dipom

Grilovaný steak s balsamicovým vinaigrettom

Grilovaný steak s balsamicovým vinaigrettom

Grilovaný steak zo sviečkovice s hubovým ragú a zemiakmi

Grilovaný steak zo sviečkovice s hubovým ragú a zemiakmi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info