0

Syr v hlavnej úlohe

Ak patríte k milovníkom syrov, tak vás určite potešíme. V Kuchyni Lidla nájdete výborné a overené recepty s vašimi obľúbenými syrmi v hlavnej úlohe. Ak máte radi francúzsku kuchyňu, zapečený syr Brie s orechmi a hroznom bude pre vás tým pravým. Ak preferujete skôr taliansku kuchyňu, môžete si pripraviť morčaciu roládu plnenú tekvicou Hokkaido a mozzarellou. Do tretice vám odporúčame lahodné rizoto so syrom Grana Padano a hovädzím mäsom.

Syr Brie zapečený s orechami a hroznom

Syr Brie zapečený s orechami a hroznom

Morčacia roláda plnená tekvicou a mozzarellou

Morčacia roláda plnená tekvicou a mozzarellou

Rizoto so syrom Grana Padano a hovädzím mäsom

Rizoto so syrom Grana Padano a hovädzím mäsom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info