0

Sýty hladnému neverí

Sýte jedlá z bravčového mäsa

Z bravčového mäsa možno vyčarovať mnoho skvelých jedál. Vďaka vyššiemu podielu tuku sa hodí na prípravu výdatných pokrmov typických hlavne pre zimu. Jedlá vás zahrejú a nasýtia aj najväčšieho jedáka. Inšpirujte sa našimi receptami a vyskúšajte bravčovinu na 3 rôzne spôsoby. Napríklad pečený bravčový bôčik prešpikovaný cesnakom so špeclami a kyslou kapustou. Máte radi krkovičku? Tak určite vyskúšajte krkovičku s dusenou červenou kapustou a zemiakmi. Ak chcete staviť na jedlo z jedného hrnca – pripravte segedínsky guláš z bravčového stehna.

Pečený bravčový bôčik s kapustou a špeclami

Pečený bravčový bôčik s kapustou a špeclami

Špikovaná krkovička s červenou kapustou a zemiakmi

Špikovaná krkovička s červenou kapustou a zemiakmi

Segedínsky guláš

Segedínsky guláš

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info