0

Tekvicová sezóna

Sezóna tekvice je v plnom prúde, a preto je dobré pripomenúť si niekoľko receptov z Kuchyne Lidla. Na začiatok odporúčame recept na vynikajúcu krémovú tekvicovú polievku. Jej príprava je veľmi jednoduchá, a určite zachutí deťom aj dospelým! Ako hlavný chod možno podávať aromatickú gratinovanú tekvicu podľa receptu šéfkuchára Marcela Ihnačáka. Tekvica je zapečená so syrom Emental a s voňavým tymianom. Na záver vám ponúkame recept na pečenú tekvicu s bylinkami. Vynikajúco sa hodí ako predjedlo alebo príloha k hlavnému jedlu. Pochutnajte si na jedlách z tekvice!

Krémová tekvicová polievka

Krémová tekvicová polievka

Gratinovaná tekvica s tymianom a syrom Ementál

Gratinovaná tekvica s tymianom a syrom Ementál

Pečená tekvica s bylinkami

Pečená tekvica s bylinkami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info