0

Vynikajúce šaláty

Január – mesiac ako stvorený na odľahčenie jedálnička

Nie je dôležité, či sa stravujete ľahko už dlhší čas alebo ste sa rozhodli túto zmenu zaviesť s príchodom nového roka, v Kuchyni Lidla nájdete množstvo inšpirácií. Vybrať si môžete spomedzi množstva receptov na rybky, hydinu, grilované jedlá či fit dezerty. Alebo sa nechajte inšpirovať našimi tipmi na chutné a lahodné šaláty! Vyskúšajte napríklad kombináciu listového šalátu, gorgonzoly a hrozna. Alebo spestrite obľúbený caprese šalát chrumkavou bagetkou, lahôdkovou cibuľkou a citrónovým dresingom. Na záver vám ponúkame tip na šalát, ktorý si môžete dať hoci aj na raňajky - s balkánskym syrom, vajíčkom a rukolou. Prajeme vám dobrú chuť!

Šalát z hrozna

Šalát z hrozna

Šalát caprese s bagetkou a citrónovým dresingom

Šalát caprese s bagetkou a citrónovým dresingom

Šalát s balkánskym syrom a vajíčkom

Šalát s balkánskym syrom a vajíčkom

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info