0

Čokoládové pokušenie

Recepty s čokoládou v hlavnej úlohe

Z čokolády možno pripraviť množstvo najrozmanitejších dezertov. Je ideálnou polevou na koláče alebo zmrzlinu, ale aj základom všetkých čokoládových koláčov, pien a krémov. Čokoláda má nespočetné množstvo druhov – rovnako tak aj oddaných fanúšikov! Patríte medzi nich? Určite vyskúšajte niektoré z našich receptov! Pripravte si napríklad nepečené čokoládové minidezerty, v ktorých je ukrytá kokosová plnka. Máte radi schwarzwaldskú tortu? Pripravte si jej jednoduchšiu verziu, servírujete ju ako triffle – dezert v poháriku! Na záver niečo pre každého milovníka efektne vyzerajúcich dezertov – čokoládová guľa, ktorá v sebe ukrýva čokoládovo-pomarančový krém!

Kokosovo-čokoládový dezert

Kokosovo-čokoládový dezert

Schwarzwaldská torta ako triffle

Schwarzwaldská torta ako triffle

Čokoládova guľa s karamelovou omáčkou

Čokoládova guľa s karamelovou omáčkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info