0

Dezerty so zmrzlinou

Zmrzlinové sladkosti

K letu neodmysliteľne patrí zmrzlina. Môžete ju však konzumovať aj v inej - atraktívnejšej forme než len v kornútiku alebo na paličke. Vybrali sme pre vás hneď 3 skvelé inšpirácie ako využiť zmrzlinu pri príprave osviežujúcich letných dezertov. Vyskúšajte napríklad domáce snehové pusinky s horúcimi malinami a kopčekmi višňovej zmrzliny. Milovníci čokoládovej a vanilkovej  zmrzliny si prídu určite na svoje, ak pri najbližšej príležitosti pripravia veterníky z odpaľovaného cesta s čokoládovou polevou. Do tretice ponúkame recept pre náročných – trojvrstvovú zmrzlinovú tortu s krehkým kakaovým korpusom a vanilkovou zmrzlinou.

Zmrzlinové veterníky

Zmrzlinové veterníky

Zmrzlinová torta

Zmrzlinová torta

Pusinky so zmrzlinou a horúcimi malinami

Pusinky so zmrzlinou a horúcimi malinami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info