0

Hostina v gréckom štýle

Grécke recepty

Grécka kuchyňa patrí k najchutnejším kuchyniam sveta. Je pomerne pestrá a chutná. Syry, olivy, šaláty, čerstvá zelenina, gyros, tzatziky, čerstvé ryby - to sú len niektoré z jej skvelých chutí. Teraz ich môžete vyskúšať u vás doma. Navštívte Lidl, kde od pondelka začne týždeň gréckych chutí a nakúpte si kvalitné výrobky za skvelé ceny na prípravu fantastických jedál. Napríklad musaku - zapečené vrstvy baklažánu, prestriedané zemiakmi a mletým mäsom. Ochutnajte tiež špízy z mletého mäsa s uhorkovo-mätovým šalátom. V Grécku sa takéto špízy nazývajú Souvlaki. Nezabúdajte ani na dezert – tradičnú baklavu! Lístkové cesto s medom a orechmi bude určite chutiť každému milovníkovi sladkostí.

Musaka z mletého mäsa

Musaka z mletého mäsa

Mleté mäso na špajli s uhorkovo-mätovým šalátom

Mleté mäso na špajli s uhorkovo-mätovým šalátom

Domáca baklava s vlašskými orechami

Domáca baklava s vlašskými orechami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info