0

Koláče na každú príležitosť

Ak hľadáte spoľahlivé a overené koláče, ktoré sa hodia na každú príležitosť, ste na správnom mieste! Dnes vám ponúkame recepty na tri koláče z dielne Adriany Polákovej - koláč s gréckym jogurtom, magický koláč a kávové rezy so šľahačkou. Oriešky, med a tradičný grécky jogurt sú neodmysliteľnou súčasťou gréckej kuchyne. A práve tieto ingrediencie sa snúbia vo výbornom koláči s gréckym jogurtom. Ak ste milovníkmi kávy, aj pre vás máme dobrú správu - v Lidl Cukrárni nájdete vynikajúce kávové rezy so šľahačkou. Magický koláčik s príchuťou pomaranča a s výbornou cukrovou polevou pripravíte síce veľmi rýchlo, ale aby bolo kúzlo dokonalé musíte počkať aspoň 4 hodiny. Pre tú chuť sa však oplatí vyzbrojiť trpezlivosťou!

Koláč s gréckym jogurtom

Koláč s gréckym jogurtom

Kávové rezy so šľahačkou

Kávové rezy so šľahačkou

Magický koláčik

Magický koláčik

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info