0

Maškrtenie bez výčitiek

Dezerty bez lepku a laktózy sa na našich stoloch objavujú čoraz častejšie. Ak ste sa doteraz z ich prípravou nestretli, nemusíte sa obávať, nie je o nič komplikovanejšia ako pri tradičných dezertoch. Na stránke Kuchyne Lidla nájdete mnoho moderných receptov. My sme pre vás vybrali tie najlepšie. Chystáte sa na oslavu? Vyskúšajte raw tortu z kešu orieškov a malín. Na raňajky, desiatu alebo sladký olovrant sa určite hodí chia puding s kokosovým mliekom a ananásom. Do tretice ponúkame alternatívu sladkého obeda – pšenový nákyp s kokosovým mliekom a banánom. Prajeme vám dobrú chuť!

Malinový raw koláč

Malinový raw koláč

Chia puding s kokosovým mliekom a ananásom

Chia puding s kokosovým mliekom a ananásom

Pšenový nákyp s čokoládou a kokosovým mliekom

Pšenový nákyp s čokoládou a kokosovým mliekom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info