0

Menu pre "bezlepkáčov"

Ide to aj bez lepku

Aj bezlepková strava môže byť pestrá, chutná a nenáročná na prípravu. Inšpirujte sa receptami z Kuchyne Lidla a zostavte si celé menu z overených receptov. Na začiatok vyskúšajte krémovú paradajkovú polievku s bazalkou, petržlenovou vňaťou a smotanou. Ako hlavné jedlo odporúčame šťavnaté steaky z bravčovej panenky s domácim tymianovým pestom a opekanými zemiačkami s feniklom. Ak si dobrý obed neviete predstaviť bez dezertu, odporúčame vám malinovú nepečenú tortu plnú orechov.

Krémová paradajková polievka s bylinkami

Krémová paradajková polievka s bylinkami

Steaky z bravčovej panenky s tymianovým pestom

Steaky z bravčovej panenky s tymianovým pestom

Malinový raw koláč

Malinový raw koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info