0

Ryby, rybky, rybičky

Recept na ryby

Ak chcete počas vianočných sviatkov prekvapiť svojich najbližších nových chutným receptom, môžete začať hľadať už dnes na stránke Kuchyne Lidla! Je jedno, či si vyberiete lososa, pstruha alebo kapra – u nás nájdete množstvo rozmanitých a overený receptov! Vyskúšajte napríklad recept na restovaného lososa s pomarančovou omáčkou a chrumkavými zemiakovými plackami - rösti. Ak obľubujete kapra, pripravte ho v úplne novom šate - zabaleného v sušenej šunke! Pre fanúšikov výrazných chutí bude ideálny pstruh v chrenovej omáčke. Všetky tieto recepty sa hodia aj na vianočný stôl!

Losos s pomarančovou omáčkou

Losos s pomarančovou omáčkou

Kapor v sušenej šunke s domácou majonézou

Kapor v sušenej šunke s domácou majonézou

Filety zo pstruha s chrenovou omáčkou

Filety zo pstruha s chrenovou omáčkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info