0

S kokosovým mliekom

Dezerty s kokosovým mliekom

Kokosové mlieko má v kuchyni všestranné využitie a hodí sa na prípravu slaných i sladkých pokrmov. Široké uplatnenie má najmä v ázijskej kuchyni, kde tvorí základ rôznych omáčok a polievok. V našich zemepisných šírkach sa využíva na prípravu dezertov, nápojov a sladkých jedál. Vyskúšajte napríklad pšenový nákyp s čokoládou, banánmi a kokosovým mliekom. Alebo pripravte chutnú mliečnu ryžu ochutenú štipkou pomarančovej kôry. Na záver dávame do pozornosti šťavnatý koláč s mandarínkami a kokosovou šľahačkou.

Pšenový nákyp s čokoládou a kokosovým mliekom

Pšenový nákyp s čokoládou a kokosovým mliekom

Mliečna ryža s kokosom

Mliečna ryža s kokosom

Mandarínkovo-kokosový koláč

Mandarínkovo-kokosový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info