0

S koreňovou zeleninou

Dobroty z koreňovej zeleniny

Varenie bez koreňovej zeleniny si nevieme ani len predstaviť. Jej využitie je naozaj všestranné - môžete z nej pripraviť pyré, upiecť ju v rúre, pripraviť z nej chrumkavé lupienky, či len tak ju opiecť na masle a podávať ako ľahkú prílohu. Je neodmysliteľnou súčasťou každého dobrého vývaru, či omáčky. Inšpirujte sa aj našimi receptami na výborné jedlá s koreňovou zeleninou v hlavnej úlohe. Keďže „polievka je grunt“ ponúkame vám ako prvý recept chutnú mrkvovú polievku s bylinkovými krutónmi. Ako hlavné jedlo môžete servírovať napr. bravčové kocky na víne s glazovanou zeleninou. Ak obľubujete skôr hydinové mäso - vyskúšajte varené morčacie stehná so zeleninou a lahodnou syrovou omáčkou. Želáme vám dobrú chuť!

Morčacie stehná so zeleninou

Morčacie stehná so zeleninou

Bravčové kocky na víne s glazovanou zeleninou

Bravčové kocky na víne s glazovanou zeleninou

Mrkvovo-zemiaková polievka s bylinkovými krutónmi

Mrkvovo-zemiaková polievka s bylinkovými krutónmi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info