0

Špargľová sezóna

Špargľová sezóna je v plnom prúde! Nechajte sa strhnúť i vy špargľovým šialenstvom a pripravte si dobroty z tejto vynikajúcej a zdravej zeleniny. Na začiatok navrhujeme krémovú špargľovú polievku, ktorá je veľmi jednoduchá a rýchla na prípravu. Pre milovníkov šalátov tu máme recept na šalát z bielych a zelených šparglí. K tomu cherry paradajky, jednoduchý dresing a opečené bagetky. Ak si vaše jedlo neviete predstaviť bez mäsa, vyskúšajte recept  Marcela Ihnačáka na špargľový šalát so Schwarzwaldskou šunkou a kyslou smotanou. Spolu s hráškom, hlivou a sušenými paradajkami tvoria lahodnú chuťovú kombináciu!

Krémová špargľová polievka

 
Krémová špargľová polievka

Špargľový šalát

Špargľový šalát

Šalát so špargľou, Schwarzwaldskou šunkou a kyslou smotanou

 Pečené morčacie prsia na ružovom víne

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info