0

Za rodinným stolom

Kuchyňa je srdcom každého domova. V nej to žije, dýcha a niekedy aj vrie. A nie je nič krajšie, ako keď v nej rozvoniava s láskou pripravované jedlo. Pečené mäso nechýba počas víkendu takmer v žiadnej slovenskej rodine. Pridajte k nemu pečený koláč a dokonalé menu je na stole. Každá rodina má svoje vlastné tradície. No všetkých nás spája jedno – spolu s najbližšími nám za rodinným stolom chutí najlepšie. Pečený bravčový bôčik je neodmysliteľnou súčasťou tradičných rodinných receptov. Komu z vás sa neraz nezbierali sliny na mamino vychýrené „vepřo, knedlo, zelo“? Ale čo tak osviežiť vašu kuchárku a vyskúšať niečo nové? Neoľutujete, máme pre vás chutné inšpirácie nielen k nedeľnému obedu. S našimi receptami na bravčové budete za rodinným stolom zaručene kuchárskou hviezdou.

Pečený bravčový bôčik s kapustou a špeclami

Pečený bravčový bôčik s kapustou a špeclami

Konfitovaný bravčový bôčik s kelom

Konfitovaný bravčový bôčik s kelom

Pečené bravčové s feniklom a karí korením

Pečené bravčové s feniklom a karí korením

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať