0

Za rodinným stolom

Kuchyňa je srdcom každého domova. V nej to žije, dýcha a niekedy aj vrie. A nie je nič krajšie, ako keď v nej rozvoniava s láskou pripravované jedlo. Pečené mäso nechýba počas víkendu takmer v žiadnej slovenskej rodine. Pridajte k nemu pečený koláč a dokonalé menu je na stole. Každá rodina má svoje vlastné tradície. No všetkých nás spája jedno – spolu s najbližšími nám za rodinným stolom chutí najlepšie. Pečený bravčový bôčik je neodmysliteľnou súčasťou tradičných rodinných receptov. Komu z vás sa neraz nezbierali sliny na mamino vychýrené „vepřo, knedlo, zelo“? Ale čo tak osviežiť vašu kuchárku a vyskúšať niečo nové? Neoľutujete, máme pre vás chutné inšpirácie nielen k nedeľnému obedu. S našimi receptami na bravčové budete za rodinným stolom zaručene kuchárskou hviezdou.

Pečený bravčový bôčik s kapustou a špeclami

Pečený bravčový bôčik s kapustou a špeclami

Konfitovaný bravčový bôčik s kelom

Konfitovaný bravčový bôčik s kelom

Pečené bravčové s feniklom a karí korením

Pečené bravčové s feniklom a karí korením

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info