0

Kombinujte chute!

Niekedy proste dostanete chuť na sladké, ale neviete, čo by vám ulahodilo najviac. Preto vám ako inšpiráciu ponúkame tri výnimočné recepty s perfektnými kombináciami chutí. Karamel a banány jednoducho patria k sebe – presvedčí vás o tom lahodná banánovo – karamelová torta. Rovnako aj med a vlašské orechy s jemným nádychom Stredomoria v sladučkej domácej verzii baklavy podľa Adriany Polákovej. A ak chcete dopriať svojím chuťovým bunkám explóziu chutí, určite vyskúšajte mraky so slaným karamelom!

Banánovo-karamelová torta

Banánovo-karamelová torta

Mraky so slaným karamelom

Mraky so slaným karamelom

Domáca baklava s vlašskými orechami

Domáca baklava s vlašskými orechami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info