0

La Dolce Vita

Talianske dezerty

Talianske dezerty, podobne ako hlavné jedlá, prekvapia nielen chuťou, ale aj relatívne malým množstvom použitých surovín. Tajomstvo ich dokonalej chuti tkvie v kvalite použitých surovín. Neveríte? Vyskúšajte napríklad recept na chutnú panna cottu s jahodovým carpacciom. Ak chcete pripraviť tortu, stavte na mandľovú s bielou čokoládou, mascarpone krémom, domácim medovým plástom a pomarančom! Ak obľubujete zmrzliny a mrazené dezerty stavte na semifreddo - dezert, ktorý pripomína zmrzlinu. V Kuchyni Lidla nájdete recept na semifreddo s čokoládou a medovými orechmi. Inšpirujte sa našimi receptmi a vychutnajte si v pohodlí domova tú najsladšiu verziu talianskej kuchyne!

Panna cotta s jahodovým carpacciom

Panna cotta s jahodovým carpacciomi

Mandľová torta s mascarpone

Mandľová torta s mascarpone

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info