0

Tekvica – kráľovná jesene

Tekvica na sladko aj slano

Jeseň je v plnom prúde a okrem krásne zafarbených stromov, babieho leta, či ranných hmiel sa môžeme tešiť aj na tekvicovú sezónu. Tekvica hokkaido je všestranná zelenina, z ktorej môžete pripraviť nielen polievky, ale aj skvelé prílohy, hlavné jedlá a dokonca ja dezerty. V Kuchyni Lidla nájdete hneď niekoľko chutných a jednoduchých receptov na jej prípravu. Počas pochmúrnych jesenných dní vás určite zahreje krémová tekvicová polievka s mrkvou a kyslou smotanou. Alebo vyskúšajte jednoduché cestoviny s tekvicou, morčacím mäsom a kešu orieškami. Do tretice sme pre vás vybrali aj tekvicový cheesecake s vôňou škorice a efektne dozdobený polevou ganache.

Krémová tekvicová polievka

Krémová tekvicová polievka

Cestoviny fusilli s morčacím mäsom a tekvicou

Cestoviny fusilli s morčacím mäsom a tekvicou

Tekvicový cheesecake

Tekvicový cheesecake

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info